nadpis_newsletter.jpg, 4,9kB
Napište nám Váš e-mail pokud máte zájem, aby Vám byl zasílán newsletter e-shopu.
 
nadpis_kontakty.jpg, 4,6kB
Telefon: (+420) 602437603

Kloubní výživa - Joint - X (100 kapslí - 100 dávek)

Joint - X
Popis produktu

Joint-X podporuje regeneraci kloubní tekutiny, pomáhá zastavovat další poškozování, stimuluje regeneraci a tvorbu nových chrupavek, jejich pohyblivost, napomáhá opotřebované klouby regenerovat. Joint-X je dokonalá kombinace kloubní výživy - pro prevenci i léčbu.

Složení
Jedna dávka: 1 kapsle
Každá dávka obsahuje DDD
Glukosamin 350 mg
Želatina 125 mg
Chondroitin 100 mg
MSM(metylsulfonylmetán) 50 mg
† Není stanovená doporučenná denní dávka (DDD).
Dostupnost: na cestě
 
Cena (s DPH): 315,- Kč
(274 Kč bez DPH)
Zpět Detailní popis produktu

Joint-X podporuje regeneraci kloubní tekutiny, pomáhá zastavovat další poškozování, stimuluje regeneraci a tvorbu nových chrupavek, jejich pohyblivost, napomáhá opotřebované klouby regenerovat. Joint-X je dokonalá kombinace kloubní výživy - pro prevenci i léčbu. Podporuje lubrikaci
kloubů, regeneraci chrupavek, redukci otoků, zánětů, bolestí a podporuje flexibilitu kloubů. Základní složkou chrupavky je komplex mukopolysacharidů bílkovin, podobnou látkou je chondroitin sulfát, který se přímo zabudovává do chrupavek, a tak příznivě ovlivňuje jejich složení. Tak se do tkáně dostanou výživné látky, které zvýší jejich pružnost. Zároveň pozitivně zlepší schopnost eliminovat negativní vliv nárazů a celkového zatížení či přetížení kloubů. Chondroitin má i schopnost chránit zdravé tkáně a zabraňuje tvorbě enzymů, které oslabují tkáň chrupavky, odebíráním esenciálních živin. Chondroitin aktivně snižuje bolesti při zánětech pojivových tkání. Účinně působí při regeneraci šlach a vazů, a to bez nežádoucích účinků, které vykazují některé léky (Ibuprofen, Aspirin). Glukosamin působí podobně a zároveň podporuje účinky chondroitinu. MSM je organická látka, velmi významná pro pojivové tkáně, proto jí také Joint-X obsahuje. Želatina je komponentem kolagenu, který je základem pojivových tkání.

Zpět
nadpis_kosik.jpg, 4,8kB
Položek v košíku: 0 Cena s DPH: 0 Kč Zobrazit podrobnosti
nadpis_prihlaseni.jpg, 5,0kB
 
Zde se můžete zaregistrovat pro pohodlnější nákup v našem e-shopu.
© 2011 Scitec nutrion CZ, e-shop, realizace: Linnet Design | LD